Sırma Su Tarihi

Sırma Su Tarihi

Sırma, 1990 yılında tesislerindeki ilk üretimine başladı ve kısa süre içerisinde önemli yatırımlar ile sektörde büyük adımlar attı. Sahip olduğu çok sayıda dolum tesisi ile Türkiye genelinde başarılı bir kariyere sahip oldu.  Günümüzde hala Sapanca, Burdur ve Aydın’da aktif tesisleri bulunan Sırma Su Tarihi boyunca her geçen gün piyasa üzerindeki değerini katladı. Hem sunuma hem de tüketim şekline büyük önem veren marka buna yönelik olarak birçok farklı ürün piyasaya sundu ve sabit müşterilere sahip oldu.

Doğal Kaynak Suyu

Sırma Su Tarihi boyunca suyun kaynağını Sapanca’da bulunan çam ormanlarından ve Burdur’da yer alan Eynazlı doğal kaynağından almaktadır. El değmeyen yapılan dolum hizmetleri neticesinde yüzde yüz doğal kaynak suyunun en saf hali ile müşterilere sunumu sağlanır.

Sırma suları piyasaya sürülmeden önce tesislerde toplamda 40 farklı su testinden geçirilir ve sular 19 litre kapasiteye sahip damacanalar halinde satışa sunulur. 2000’li yılların başından itibaren tanınan bir su markası haline gelen Sırma, damacana su satışında yakaladığı başarılı rakamlar ile de ciddi bir müşteri potansiyeline sahip olan sayılı firmalar arasında yer alır. Bugün ise Sırma, sadece evlerin değil büyük çaplı işletmelerin de tercih ettiği bir su markası haline geldi. Sırma Su Tarihi boyunca büyük bir firma olmanın verdiği güç ile sektörde diğer firmalara öncülük etmeye devam eder.

Sektörün İnovatif İçme Suyu Serisi

Sırma, kısa sürede birden fazla hacimlerde ürettiği içme suları ile ülkenin su ihtiyacının önemli bir miktarını karşılayan bir firma olarak çalışmalarına devam eder. Damacana olarak piyasaya sunulan sular, tesislerde üretim aşamasından itibaren üretim denetimi altında hazırlanır ve titizlikle bayilere ulaştırılır. Sağlığa zararı olmayan saf plastikten üretilen damacanalar suyun uzun süreli saklanması konusunda üst düzey performansa sahiptir. Kapalı ambalaj sayesinde suyun ilk günkü gibi müşterilere aktarılması sağlanır.

Saf ve doğal kaynak suyu olan Sırma su siparişleriniz için firmamız ile iletişime geçerek aynı gün Sırma suların adresinize sevkini sağlayabilirsiniz. Bayimiz ile iletişime geçerek adresinizi bıraktıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde personelimiz adresinize ulaşarak damacana sularımızın teslimini yapar. Sırma suyun doğallığından yararlanmak ve sağlıklı su tüketerek kaliteli bir yaşam sümek için sizler de bizi tercih edebilirsiniz.

ttps://www.marsu.com.tr

Paylaş :