Su Arıtma Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Su Arıtma Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Temiz ve saf içme suyuna erişim temel haklarımızdan biridir. Özellikle korona sırasında bu gerekli olduğundan, hazır ve temiz bir suya yatırım yapmak doğru görünüyor. Marsu olarak bu ihtiyacı anlıyor ve bu nedenle, sizin ve ailenizin refahı için en iyi su markasını kapınıza kadar getiriyoruz.

Sağlığınıza öncelik her zaman ön planda tutulmalıdır. Bunun için vücudun ve hijyenin gerekliliği olan temiz suya ulaşım olabildiğince konforlu olması gerekir.

Su filtreleme sistemleri hakkında kafanızda su işaretleri bulunuyor ve nasıl bir karar vermeniz gerektiğini bilmiyorsanız aşağıda bu filtrasyon sistemleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Standartlara Uygun Olmalı

Standartlar her zaman vardır ve olması gerekir. Su arıtıcı sistemlerinde filtre ise en önemli parçadır. Suyun klor dengesinin ayarlanmasından tutunda birçok bileşenin olması gereken düzeye getirmesini sağlayan filtrelerin sağlığa uygun olması çok önemlidir.

Neden Su Filtreleri?

Normal musluk suyu veya herhangi bir dış kaynaktan gelen su, size zarar verebilecek uzun kirletici madde listesi içerir. Suyun kirlenmesini önlemek elimizde olmasa da, temiz bir içme suyu için arıtma bizim elimizde olabilir.

Klor Gibi Ağır Metalleri ve Kimyasalları Kaldırır

Musluktan akan su genellikle klorlu olduğundan, birçok filtre kloru sudan etkili bir şekilde çıkarabilir ve arındırabilir. Filtre sistemlerinden bazıları, fabrikalardan ve diğer endüstrilerden çıkan arsenik, cıva, florür ve diğer kirleticiler gibi ağır metalleri ortadan kaldırmayı da mümkün kılabilir.

Her An Hazırlıklı Olunabilir

Arıtma sistemleri evin tesisatına bağlı olduğundan dolayı sürekli kendisini yeniler ve doğal olarak da evde ya da işyerinde suyun olup olmadığının bir önemi yoktur. Her an hazırlıklı olmak için bu sistemler faydalı olabilir.

Arıtma Suyu mu, Damacana mı?

Arıtma suları yukarıda belirttiğimiz gibi musluk sularını düzenli olarak temizlemeyi sağlar, ancak zaman içerisinde filtrelerinde kirlenmesi görevini tam olarak yerine getirememesine neden olacaktır. Filtrelerin düzenli bakımı ise ekstra maliyet demektir. Sonuç olarak toparlayacak olursak arıtma sistemleri ilk başta etkili olsa da zaman içerisinde damacana suların temizliğini sağlayamayacaktır.

Doğal ve sağlıklı su için bize https://www.marsu.com.tr adresimizden ve 0 (850) 255 99 99 numaralı sipariş hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş :