Yağ Yakıcı Detoks Suyu Tarifleri

Yağ Yakıcı Detoks Suyu Tarifleri

Yazın yaklaşmasıyla birlikte birçok kadın ve erkek vücudunu şekillendirmek, kilo vermek adına etkili yöntemlerin neler olabileceğini düşünmeye başlamaktadır. Bu yöntemlerden biri de hiç şüphesiz detoks suyu ile zayıflamaktır.

Ancak detoks suyu tarifleri de çok çeşitli olmakta ve birçok şey için detoks suyu yapılabilmektedir. Bu nedenle sizler için birkaç popüler detoks suyu tarifi derledik.

Limon ve Greyfurt Detoksu

Bu detoks suyu mükemmel bir C vitamini kaynağı olmasının yanı sıra içeriğindeki salatalık sayesinde idrar söktürücü özelliğe sahip olmaktadır. Yağ yakmanıza yardımcı olacak bu suyu hazırlamak için tek yapmanız gereken ise 2 litre suya bütün malzemeleri dilimleyerek koymak ve buzdolabında birkaç saat kadar bekletmektir.

Limon ve greyfurt detoksunun malzemeleri, 1 salatalık, birkaç yaprak nane, 1 misket limonu, 1 limon ve 1 greyfurttan meydana gelmektedir.

Armut ve Greyfurt Detoksu

Bu detoksta tüm malzemeleri 2 litre suya katıp buzdolabında bekleterek hem lezzetli hem de sağlıklı bir detoks suyu hazırlayabilir ve bu karışım sayesinde toksinleri vücudunuzdan hızla uzaklaştıracak ve yağ yakmanızı hızlandırabilirsiniz.

Armut ve greyfurt detoksunun malzemeleri, 1 armut, 1 greyfurt, birkaç yaprak taze nane, 1 avuç ahududu, 1 misket limonu ve bir avuç yaban mersininden meydana gelmektedir.

Yeşil Çay ve Limon Detoksu

Bu detoksta bütün malzemeler 2 litre suya eklenerek bir gece boyunca buzdolabında bekletilmelidir. Gün boyunca dilediğiniz zaman içebileceğiniz bu detoks suyu, karın bölgenizdeki yağları yakarak gözle görülür bir fark yaşamanızı sağlayacaktır.

Yeşil çay ve limon detoksunun malzemeleri, 1 fincan demlenmiş yeşil çay, 1 salatalık, 1 misket limonu, 1 elma, 7-8 yaprak nane, 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil, 1 çubuk tarçından meydana gelmektedir.

Hindistan Cevizi ve Limon Detoksu

Sindirim sisteminizi lezzetli bir içecek yudumlayarak çalıştırmak isterseniz, bu karışım tam da size göre olmaktadır. Tüm malzemeleri 2 litre su içerisine ekleyerek buzdolabında bekletilerek yapılan bu detoksu soğuk bir şekilde içmeniz gerekmektedir. Bu sayede hem sindirim sisteminiz düzelecek hem de vücudunuzun su ihtiyacı karşılanacaktır.

Hindistan cevizi ve limon detoksu malzemeleri, ½ Hindistan cevizi, ½ misket limonu ve 8-9 nane yaprağından meydana gelmektedir.

Ancak, hangi detoksu yaparsanız yapın öncelikle yapmanız gereken şey kaliteli su kullanmak olacaktır. Çünkü, eğer kalitesiz su kullanırsanız bu durumda detoks suyunuzun hem tadı hem de yararları büyük oranda düşecektir. Fakat, Sırma su gibi kaliteli sular sipariş ederseniz o zaman detoks suyunuzun daha lezzetli ve daha sağlıklı olacağını sizde fark edebilirsiniz.

Sırma Su Siparişi

Detoks suyu hazırlarken suyun kalitesi çok önemli olmaktadır. Bu nedenle Sırma su gibi kaliteli ve lezzetli sular hem detoks suyunun daha faydalı olmasını hem de lezzet olarak daha iyi olmasını sağlayacaktır.

Bu nedenle Sırma su siparişi vererek hem kendinizi hem de sağlığınızı rahatlıkla koruyabilir hem de detoksunuzun daha bol mineralli olmasını sağlayabilirsiniz.

https://www.marsu.com.tr/

Paylaş :